www.hullcityforum.co.nr
| HOME | LATEST NEWS | FORUM | LINKS |

You are not logged in. Would you like to login or register?Sat Apr 13 5:44 am  #63


Sat Apr 13 10:17 am  #64


Re: Harper doubtful for Swansea clash

بواسیر سیاهرگ های آماس کرده هستند که در بخش انتهایی راست روده و مقعد ایجاد می شوند. گاهی دیواره این رگ های خونی انقدر نازک می شود که متورم شده و به ویژه در زمان دفع، دچار خارش میگردند. دلیل عمده خونریزی راست روده هستند، به ندرت خطرناکند و معمولا در چند هفته از بین میروند. اما برای اطمینان حتما به پزشک خود مراجعه نمایید. همچنین برای درمان بواسیر هایی که از بین نمیروند و یا دردناک هستند می بایست به پزشک مراجعه کرد.

Sat Apr 13 10:17 am  #65


Re: Harper doubtful for Swansea clash

کیست مویی در بیشتر موارد یک بیماری ژنتیک است که طی آن موهای ناحیه انتهای ستون فقرات یا در اصطلاح عامه مردم دنبالچه، به جای آن که از سمت ریشه به سمت پوست حرکت داشته باشد و بیرون بزند؛ مستقیماً بدون اینکه بیرون بیاید به سمت زیر و بافت زیر پوست نفوذ کرده و ایجاد التهاب می کند. در نهایت باعث ایجاد حفره در بدن می شود که دور آن را با توده و کیست محدود نموده و به مرور زمان داخل این توده ترشحات جمع شده التهاب ایجاد می شود. در برخی از موارد با ترشحات چرکی و یا درد زیاد و یا هر دو این موارد همراه است و یا اینکه بر روی این التهاب یک سوراخ کوچک ایجاد شده و این چرک تخلیه می شود. برای کسب اطلاعات در این زمینه که بیماری کیست مویی چیست؟ با ما همراه باشید.
به طور کلی کیست مویی یکی از بیماری های شایع قسمت انتهای ستون فقرات ( دنبالچه) است که فرد مبتلا در این ناحیه دچار برگشت مو می شود. در اصطلاح پزشکی به آن کیست مویی یا سینوس کیست مویی اطلاق داده می شود.
کیست مویی یکی از بیماری های شایع است به گونه ای که برخی از صاحب نظران براین باور هستند که در زمان جنگ جهانی دوم، این بیماری بیشتر در میان افرادی که از ماشین های نظامی که بسیار خشک بودند و کمک فنر های خوبی نداشتند و یا سربازان رویت شده است. لذا علت به وجود آمدن بیماری کیست مویی را در این افراد، نشستن طولانی مدت و یا ضربه خوردن می دانستند. به طور کلی به بیماری رانندگان جیپ معروف شده بود. اما پس از گذشت سال ها و انجام تحقیقات متعدد به این باور دست یافتند که جیپ ها تنها بروز علایم بیماری کیست مویی را تسریع می بخشد.

Sat Apr 13 10:18 am  #66


Re: Harper doubtful for Swansea clash

تانسموس احساس ناخوشایندی است که موجب می شود مرتبا نیاز به دستشویی داشته باشید. اگر مبتلا به بیماری التهابی روده باشید حتماً با این وضعیت که تانسموس نامیده می شود، آشنایی دارید. این وضعیت را نمی توان خطرناک نامید اما به شدت کیفیت زندگی فرد را تحت تاثیر خویش قرار می دهد. اما خوشبختانه این وضعیت قابل کنترل است.  

Sat Apr 13 10:18 am  #67


Re: Harper doubtful for Swansea clash

تابلو های فروشگاهی جدید و آشنایی با آن ها http://www.nikantnt.com/showthumbnail/250/true/Files/Modules/News/90.jpg
صنعت  [color=#7030a0]تابلو سازی [/color] نیز مانند هر صنعت دیگری با پیشرفت تکنولوژی دستخوش تغییراتی شده است. این تغییرات موجب شده تابلوسازی به صنعتی پیشرفته و تخصصی مبدل گردد که نتیجه ی آن ساخت تابلوهای زیبا، جذاب و مدرن است. امروزه تابلوهای تبلیغاتی انواع مختلفی داشته و برای ساخت آنها از متریال های متنوعی بهره می برند که همین موجب افزایش حوزه کاری این صنعت شده است. در این مقاله قصد داریم به برخی از انواع این تابلوها اشاره کنیم :


  • تابلو چلنیوم : چلنیوم نوعی آلیاژ آلومینیوم است که انعطاف پذیری بالایی داشته و به سازنده اجازه می دهد طرح های مختلفی را با استفاده از آن پیاده سازی کند. این تابلو ها با رویه ای از جنس پلکسی گلاس و لبه های چلنیوم ساخته می شود. برای ساخت تابلو چلنیوم از دستگاه های تمام پیشرفته لیزر و [color=#7030a0]cnc [/color] استفاده می شود.
  • تابلو حروف برجسته : این تابلوها به صورت برجسته و سه بعدی تولید می شوند که این امر به زیبایی و جذابیت بصری آنها افزوده است. این حروف برجسته می توانند با استفاده از پلکسی گلاس، پلاستیک، استیل و … تولید شوند.
  • تابلو پلکسی : این تابلوها با رویه هایی از جنس پلکسی گلاس یا نوعی پلاستیک تولید شده است. این حروف با نرم افزار کرل طراحی و با لیزر برش داده می شوند. تابلوهای پلکسی قابل عبور نور از رویه و لبه را دارد و می تواند طرح و رنگ های مختلفی داشته باشد. تفاوت این تابلو ها با چلنیوم در لبه های کار است.
  • کامپوزیت : تابلو کامپوزیت یکی از انواع تابلوهای محبوب است که مقاومت بالا و وزن کمی دارد. این تابلو از دو لایه آلومینیوم و لایه میانی پلی اتیلن ساخته شده است. تابلو کامپوزیت عایق خراش و تغییرات دما و هوا است و در نمای ساختمان ها نیز کاربرد دارد.
  • استیل : این تابلوها از حروف های با جنس و اشکال مختلفی شامل  حروف استیل طلایی براق، طلایی خش دار، نقره ای براق، نقره ای خش دار، دودی و مسی تولید می شوند. این حروف در مقایسه با سایر فلز ها مانند برنج و برنز که پس از مدتی دچار تغییر رنگ می شوند مقاوم تر است و سیاه نمی شود.
  • تابلوهای پانچی : این دسته از حروف در واقع همان حروف چلنیوم است که لبه های آن پانچ شده و زیبایی بی نظیری را به محیط می بخشد.

Board footera

 

Powered by Boardhost. Create a Free Forum